Oddsjämförelse

Oddsjämförelsen hjälper dig som spelare att hitta det spelbolag som har det bästa oddset på en specifik match. Matcher från alla de stora fotbollsligorna i Europa, VM- och EM-kval, Allsvenskan, Elitserien i ishockey, Hockeyallsvenskan och internationell a klubbturneringar som Champions League och Uefacupen finns alla med i Oddsjämförelsen på Oddssidan.se!

Oddsjämförelse
DatumMatch  
23/10 13:30HC Red Star Kunlun-Admiral VladivostokHockey
23/10 16:00Israel-SpanienFotboll
23/10 17:00Ludogorets-Etar 1924Fotboll
23/10 17:30Jokerit-Lokomotiv YaroslavlHockey
23/10 18:00Severstal Cherepovec-Yugra Khanty-MansiyskHockey
23/10 18:00Torpedo Nizhny Novgorod-Avangard OmskHockey
23/10 18:00Wisla Plock-Slask WroclawFotboll
23/10 18:30Lokomotiv Moskva-KrasnodarFotboll
23/10 18:30CSKA Moskva-SKA St PetersburgHockey
23/10 18:30Dinamo Riga-Sibir NovosibirskHockey
23/10 18:30Spartak Moskva-Barys AstanaHockey
23/10 18:30Vityaz Podolsk-Dinamo MinskHockey
23/10 18:30AEK Aten-AtromitosFotboll
23/10 19:00Besiktas-Istanbul BasaksehirFotboll
23/10 19:00HC Slovan Bratislava-Dynamo MoskvaHockey
23/10 19:00Ljungskile SK-Qviding FIFFotboll
23/10 19:00Brage-Sandvikens IFFotboll
23/10 19:00IFK Värnamo-SyrianskaFotboll
23/10 19:00Malmö FF-AIKFotboll
23/10 19:00Jönköpings Södra-Kalmar FFFotboll
23/10 19:00Hammarby-SiriusFotboll
23/10 19:00Odd BK-LilleströmFotboll
23/10 19:00Randers-ÅlborgFotboll
23/10 19:45Botosani-Dinamo BukarestFotboll
23/10 20:00Moreirense-BragaFotboll
23/10 20:00Real Sociedad-EspanyolFotboll
23/10 20:30SV Sandhausen-FC St. PauliFotboll
23/10 20:30Brescia-BariFotboll
23/10 20:45Ajaccio-GFC AjaccioFotboll
23/10 20:45Linfield-Crusaders BelfastFotboll
23/10 21:00Finn Harps FC-Drogheda United FCFotboll
23/10 21:00Deportivo La Coruna-GironaFotboll
23/10 22:00Vitória Guimarães-PortimonenseFotboll
24/10 00:00Botafogo-CorinthiansFotboll
24/10 01:00New York Rangers-San José SharksHockey
24/10 01:00Toronto Maple Leafs-Los Angeles KingsHockey
24/10 01:00Detroit Pistons-Philadelphia 76ersBasket
24/10 01:30Miami Heat-Atlanta HawksBasket
24/10 02:00Houston Rockets-Memphis GrizzliesBasket
24/10 02:00Milwaukee Bucks-Charlotte HornetsBasket
24/10 02:30Philadelphia Eagles-Washington Redskins 
24/10 02:30Dallas Mavericks-Golden State WarriorsBasket
24/10 02:30San Antonio Spurs-Toronto RaptorsBasket
24/10 03:00Denver Nuggets-Washington WizardsBasket
24/10 04:00Phoenix Suns-Sacramento KingsBasket
24/10 15:00Italien-RumänienFotboll
24/10 16:00Salavat Yulaev UFA-Lada TogliattiHockey
24/10 17:00Ocelari Trinec-Vitkovice SteelHockey